KROUŽKY DĚTI – šk.rok 2022/23

Obecné info:

Kroužky pro děti se hradí ( pokud není uvedeno výslovně jinak) bankovním převodem na celé pololetí. Pololetní platby se nevrací, jelikož zahrnují mzdu lektora, který ve smluvené dny přijde i když některé dítě zrovna chybí.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ÚTERÝ 14.00 – 16.30 ( 15 LEKCÍ / POLOLETÍ) – 1700,-

LESNÍ DRUŽINA – MARIÁN- pro děti 6-12 let ze ZŠ SLIVENEC

Skupina 8-10 dětí + 1 lektor, která spolu tráví odpoledne venku, v Chuchelském háji na Kosí budce.

PRO KOHO TO JE – Pro děti z 1.stupně ZŠ(věk 6-12let), které dokážou uposlechnout pokyn a pobyt v lese v neohraničeném prostředí nepředstavuje riziko pro ně ani celou skupinu.

CO budou děti dělat – Neklademe si za cíl vytvářet dětem odpolední výchovně vzdělávací kroužek. Klademe si za cíl nechat dětem prostor pro volnou hru a přirozené sociální vazby a kamarádství. Budeme mít vždy s sebou připravenou činnost (nejčastěji nástroje pro práci se dřevem) a v záloze společné hry, ale míra řízené činnost a prostoru pro volnou hru vyplyne z potřeb dětí.

JAK to bude provozně:

SCHÁZÍME SE V KOSÍ BUDCE – NAPROTI PARKU GRANÁTOVÁ. Osvědčilo se, když děti odchází ze školní družiny(ZŠ Slivenec) ve 13.45, skupina dětí pak ze školy dojde sama do Kosí budky. Děti se převléknou do venkovního oblečení buď ve školce nebo až v Budce, kde také necháme aktovky a posilníme se (svačina vlastní).
Vyrážíme do lesa co nejdříve se nám to podaří pořádně se vyběhat.
Pak se vracíme do Kosí budky, kde máme zázemí. Čekáme na rodiče. Lektor musí v 16.45 odcházet.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _